خانه / اخبار / اخبار ورزشی / پرسپولیسی‌ها اشتباه کنند تاوان بدی می‌دهند/ غرور را کنار بگذارند

پرسپولیسی‌ها اشتباه کنند تاوان بدی می‌دهند/ غرور را کنار بگذارند

محمود کلهر در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار روز سه شنبه پرسپولیس برابر السد قطر گفت: بازی فردا حساس است، پرسپولیس باید با حوصله مقابل تیم پرمهره السد قرار بگیرد و اگر بتواند سازمان دفاعی خود را حفظ و راه نفوذ مهاجمان السد را ببندد مطمئنا به فینال لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد.

وی تأکید کرد: دوندگی بسیار زیاد در تمام زمین، اجازه ندادن حرکت به ژاوی و گابی باعث خواهد شد تا قدرت خط هافبک السد کم شده و آنها نتوانند به مهاجمانشان توپ رسانی کنند.

کلهر در ادامه خاطرنشان کرد: پرسپولیس باید مالکیت توپ را از آنِ خود کند و با توجه به اینکه میزبان است و از حمایت هوادارانش برخوردار، می تواند یک بازی رو به جلو و منطقی را ارائه داده و به پیروزی دست پیدا کند.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص السد هم گفت: این تیم بسیار حرفه ای است، خط هافبک و حمله باتجربه ای دارد و بازیکنان بزرگی که در دنیا شناخته شده هستند، در این تیم توپ می زنند. پرسپولیس نباید اجازه دهد مهاجمان این تیم صاحب توپ شوند.

وی ادامه داد: نقطه قوت السد، هافبک و مهاجمان این تیم هستند و اگر پرسپولیس مقابل آنها اشتباه کند، تاوان بدی پس خواهد داد، بنابراین همه تیم باید از کاپیتان حرف شنوی داشته باشند، زیرا سیدجلال نقطه قوت خط دفاع پرسپولیس است و او می تواند با صحبت کردن با بازیکنان به آنان آرامش داده تا از استرس خارج شوند.

کلهر تأکید کرد: امیدوارم بازیکنان پرسپولیس دچار غرور نشوند. البته برانکو و دستیارانش تجربه بازی با السد و دیگر تیم های عربی را دارند و می دانند که چگونه باید مقابل آنها بازی کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه افزود: برانکو تجربه دو باخت پیاپی برابر الهلال را دارد و می داند که اگر کوچکترین اشتباهی از بازیکنانش سر بزند، رسیدن به فینال لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد، بنابراین باید تا فردا با بازیکنانش صحبت کند و اجازه ندهد چون بازی رفت را برده اند مغرور شده و فکر کنند به راحتی فردا السد را شکست خواهند داد.

وی در پایان و در پاسخ به این سؤال که نتیجه بازی را چگونه پیش بینی خواهید کرد، گفت: بازی از حساسیت بالایی برخوردار است و پیش بینی آن بسیار مشکل اما اگر پرسپولیس غرور را کنار گذاشته و اشتباه نکند، مطمئنا برنده این دیدار خواهد بود و به فینال لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

سپاهان با چهره‌ای متفاوت در لیگ برتر و جام حذفی

تیم فوتبال سپاهان که ظاهرا راه نسبتا همواری را در جام حذفی داشت، به سختی توانست به مرحله نیمه نهایی این مسابقات صعود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *