خانه / اخبار / اخبار بین الملل / وقاحت امارات و سریال ادامه دار عادی‌سازی روابط با اسرائیل

وقاحت امارات و سریال ادامه دار عادی‌سازی روابط با اسرائیل

– اخبار بین الملل –

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رژیم امارات که به بهانه برگزاری مسابقات جودو در خاک خود، آن را بهانه‌ای برای دعوت از مقامات رژیم صهیونیستی و هیئت ورزشی این رژیم یافت، برای اولین بار سرود این رژیم غاصب را در ابوظبی پخش کرد که موجی از خشم و انزجار را در میان مسلمانان و آزادگان جهان به وجود آورده است.

محور سازش به رهبری آمریکا از هر ترفند و شیوه‌ای برای پیشبرد این روند و عادی‌سازی روابط کشورهای عربی و اسلامی با رژیم اشغالگر اسرائیل بهره می‌برد و در این راه ورزش هم به یکی از مهمترین ابزارهای آنها تبدیل شده است، اتفاقی که در امارات افتاد و تیم جودوی رژیم صهیونیستی در مسابقات جودو شرکت کرد و یکی از بازیکنان صهیونیست مدال طلا را کسب کرد و اماراتی‌ها بدون اعتنا و در نظر گرفتن احساسات بیش از یک میلیارد مسلمان و مردم تحت محاصره و ظلم فلسطین، سرود رژیم صهیونیستی را پخش کرد.

سایت نیوز 24 رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که برای اولین بار، بازیکنان اسرائیلی در مسابقات ابوظبی زیر پرچم اسرائیل رقابت کرده‌اند، در حالی که مجبور بودند در مسابقات گذشته تحت پرچم بین المللی مسابقه بدهند.

میری ریگیف وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی به بهانه همراهی با تیم ورزشی به امارات رفته و با مقامات این کشور هم دیدار کرده است.

این مقام صهیونیست که شیوخ اماراتی بزرگترین خدمت را به اشغالگران قدس با پخش سرود رژیم جعلی آنها کرده‌اند، هنگام پخش این سرود اشک ریخته است.

از سوی دیگر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به خوش‌خدمتی رژیم امارات گفته است شنیدن سرود اسرائیل در ابوظبی افتخاری برای اسرائیلی‌هاست.

نتانیاهو در برابر بازیکنی که در مسابقات امارات برنده شده است،‌گفته است تو دو دستاورد مهم برای ما داشته‌ای، یکی اینکه مدال طلال را کسب کرده‌ای، دوم اینکه سرود ما در ابوظبی نواخته شد که خیلی ما را امیدوار می‌کند و به آن افتخار می‌کنیم.

بر اساس گزارش رسانه‌های رژیم صهیونیستی، بر خلاف دوره‌های گذشته، این بار تمام اعضای هیئت صهیونیستی از جمله وزیر ورزش آنها توانستند لباس‌های ورزشی را با علائم و نمادهای رژیم بپوشند.

از سوی دیگر خبرنگار روزنامه اسرائیلی یدیعوت آحارانوت تصاویر و ویدئویی را در صفحه شخصی خود در توئیتر منتشر کرده که وزیر ورزش رژیم صهیونیستی را در حال بازدید از مسجد شیخ زاید ابوظبی نشان می‌دهد.

این مقام صهیونیست با پوشیدن لباس محلی اماراتی ابراز امیدواری کرده است ابوظبی پرچمدار سازش باشد.

همچنین ویدئویی در شبکه‌های ارتباط اجتماعی منتشر شده که اعضای هیئت صهیونیستی را در حال انجام مراسم مخصوص صهیونیست‌ها در ابوظبی نشان می‌دهد، وزیر صهیونیست و دیگر اعضای هیئت از اینکه آزادانه می‌توانند در یک کشور عربی، اقداماتی را که دوست دارند،  انجام دهند، ابراز خوشحالی می‌کنند، این مراسم در حالی است که مردم فلسطین در قدس اشغالی هر روزه شاهد تجاوزات شهرک‌نشینان صهیونیست به مسجدالاقصی و برگزاری مراسم خاص آنها در سایه حمایت‌های گسترده نظامیان صهیونیست هستند.

سریال خیانت‌های رژیم‌های عربی به مسئله فلسطین و آرمان‌های قدس همچنان ادامه دارد و معلوم نیست این خیانت‌ها تا کجا امتداد خواهد یافت، دیروز عمان، قطر و امارات پیشقراولان عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی در زمینه‌های سیاسی و ورزشی بودند و بحرین هم ایستگاه بعدی مقامات رژیم اشغالگر عنوان شده و شاید در آینده نزدیک شاهد ورود رسمی قطار عادی‌سازی روابط به عربستان باشیم تا حاکمان این سرزمین مقدس که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، آنها را به گاو شیرده تشبیه کرده و آنها را تهدید کرده اگر دو هفته آمریکا از آنها حمایت نکند، تاج و تختشان فرو خواهد ریخت، به ریسمان پوسیده رژیم صهیونیستی چنگ بزنند تا تاج و تخت خود را با کسب دوستی و رضایت صهیونیست‌ها و به تبع آن آمریکا حفظ کنند، اما حقیقتی را که نمی‌توان انکار کرد که تاریخ هرگز خائنان و کسانی که مسئله فلسطین را قربانی مطامع و خواسته‌های پست و بی ارزش خود کنند، هرگز نخواهد بخشید و برای همیشه نفرین و لعن ملت فلسطین و آزادگان جهان را برای خود خواهند خرید.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

مخالفت مراکش با تحویل پسر پادشاه سابق عربستان به ریاض

بعد از بازداشت ده‌ها شاهزاده عربستانی در هتل ریتز کارلتون، مراکش با درخواست عربستان برای تحویل پسر ملک عبدالله بن عبدالعزیز مخالفت کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *