خانه / اخبار / اخبار سیاسی / هواداران اندیشه‌های آمریکایی نمی‌گذارنداقتصاد کشور درست اداره شود

هواداران اندیشه‌های آمریکایی نمی‌گذارنداقتصاد کشور درست اداره شود

به گزارش خبرگزاری مهر، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز چهارشنبه (۳۰ آبان ماه) در جمع ۳۲۰ دانش آموز نخبه بسیجی که به نمایندگی از جامعه ۵ میلیونی دانش آموزان بسیجی در ساختمان سابق مجلس شورای اسلامی حاضر شده بودند، گفت: ایام ماه ربیع و میلاد با سعادت پیامبر اسلام (ص) را به شما به بسیجیان مجاهد و پیروان راه اسلام ناب تبریک عرض می کنم و امیدوارم این راه که در ایران آغاز شده به همه جهان اسلام سرایت کند و همه ملل اسلامی این راه اسلام ناب را در پیش بگیرند.

وی افزود: تشکر می کنم از نهاد مقدس بسیج دانش آموزی که با حضور خود در مدارس، روحیه انقلابی دانش آموزان ما را تقویت می کنند. بسیج مسیر انقلاب و نظام است. مسیر شهدا و آزادی خواهی ملت ماست. در یک کلام بسیج مسیر رستگاری مسلمانان است.

رضایی با بیان اینکه بسیجیان ایران و جهان اسلام امروز باید در صحنه باشند چراکه دشمنان ما که خودشان را در مرگ حتمی می بینند، دست به خشونت و جنایت و تحریم زده‌اند، تصریح کرد: دشمنان چهره خشن و دژخیمانه خود را در یمن و سوریه و فلسطین و حتی ایران بروز داده اند. امروز دشمن اصلی جهان اسلام، آمریکا است. مزدوران آمریکا در یمن جنایت می کنند. در بحرین حق انتخابات را با حمایت آمریکا و انگلیس از مردم گرفته اند. دشمن شماره یک ملت ایران، آمریکا است که ما را تحریم ناجوانمردانه کرده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: آمریکا در ایران با کودتا و توپ و تانک وارد شد و آنها به سیاست ایران با قلدری پا گذاشتند. یک عده نباید ساده‌اندیشی کنند که منظور ما فقط دولت آمریکا است. امروز هواداران آمریکا و تفکر آمریکایی در ایران، بیش از خود آمریکا به اقتصاد و زندگی مردم، ضربه زده اند. آمریکایی ها نمی گذارند پول حاصل از فروش نفت به داخل ایران بیاید. هواداران آمریکا با کار شکنی نمی گذارند کشور اداره شود. آنها با ایجاد تردید و انتظارات کاذب، مردم را از سرمایه گذاری بازداشته اند.

وی با تاکید بر اینکه ما شاه را بیرون کردیم اما هواداران آمریکا در ایران ماندند و اجرای اندیشه های آمریکایی را دنبال می کنند، خاطرنشان کرد: آنها مشکلات زیادی را در ایران ایجاد کرده اند. دنیا طلبی و تجمل گرایی و ارزش های غربی را در ایران رواج دادند و نمی گذارند اقتصاد کشور به درستی اداره شود.

استاد دانشگاه جامع امام حسین با بیان اینکه جهان اسلام در محاصره و زیر بمب و گلوله آمریکا است، بسیجیان ایران و جهان اسلام را به فکر کردن در این خصوص فراخواند و عنوان کرد: چه نهادی بهتر از بسیج می تواند پرچمدار مبارزه با آمریکا باشد؟ بسیجی که به هیچ جناح و سازمانی وابسته نیست. دشمنان جنگ اقتصادی به راه انداخته اند و ما با دشمنان بشریت، مبارزه و دفاع می کنیم. ما از مردمی که علیه آمریکا به پا خاسته اند، دفاع می کنیم. ما هواداران آمریکا را از اداره جهان اسلام کنار خواهیم زد.

رضایی تاکید کرد: امروز عده ای روشن فکر نما و قلدر در مقابل حاکمیت قانون اساسی در کشور می ایستند و در برابر اجرای سیاست های کلی نظام مقاومت می کنند و ماسک روشن فکری به چهره زده اند. اینها قلدرهایی هستند که در عمل قانون اساسی را زیر پا گذاشته اند و بسیج دانش آموزی می تواند این نقاب را از چهره این دشمنان داخلی کنار بزند و این مسوولیت سنگینی است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام  با بیان اینکه اگر سیاست های کلی نظام که از سوی رهبر انقلاب ابلاغ شده است، به درستی اجرا می شد، ما اکنون با بهره گیری از اقتصاد مقاومتی مشکل اقتصادی نداشتیم، افزود: اگر سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا می‌شد، پول ملی ما اینقدر بی ارزش نمی شد و قدرت خرید مردم کاهش نمی یافت. اگر سیاست های ابلاغی اجرا و عمل می شد، این نابسامانی ها را شاهد نبودیم. اما متاسفانه می خواهند مشکلات کشور را به نام نیروهای انقلاب و نظام بیاندازند. می خواهند نظام و انقلاب و امام و میراث شهدا را زیر سوال ببرند.

وی در پایان گفت: امیدوارم این کنگره ها ادامه پیدا کند. من از دیدن این دانش آموزان جوان به یاد فرمانده بزرگ جنگ، شهید باقری افتادم و می دانم که شما راه شهیدان را ادامه خواهید داد. مطمئن هستم که به فضل پرودگار این موانع را کنار خواهیم زد و اقتصاد کشور بار دیگر شکوفا خواهد شد.

در ابتدای این کنگره با حضور محسن رضایی، از هیات رئیسه سابق کنگره هم فکری بسیج دانش آموزی تقدیر شد.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

گودرزی: ایران از مذاکرات صلح یمن استقبال می کند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که جمهوری اسلامی ایران از انجام مذاکرات صلح یمن و رسیدن به راه حل های مردمی برای حل بحران استقبال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *