خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / نشر «رود» بازگشایی می‌شود

نشر «رود» بازگشایی می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، اواخر خردادماه امسال مسئولان «انتشارات و کتابفروشی رود» در اطلاعیه‌ای از تعطیلی این کتابفروشی پس از ۲۰ سال فعالیت، خبر دادند و به مخاطبانشان اعلام کردند: «محل فعلی کتاب‌فروشی رود به منظور تجهیز و ارتقا فروخته شد، اما با رشد ناگهانی و انفجاری قیمت‌ها متاسفانه دیگر قادر به تهیه مکان مناسب برای کتاب‌فروشی نیستیم و دیگر بدون تسهیلات و تامین مالی از طرف نهادهای مربوطه قادر به ادامه راه نیستیم».

حالا پس از گذشت حدود ۵ ماه از این اتفاق، صفحه «رود» در اینستاگرام خبر از بازگشایی این موسسه انتشاراتی داده و اعلام کرده است: «هوایی می‌خواهیم در این شهر که بوی کتاب در آن جاری باشد. بوی قهوه‌ای تلخ و جای دنجی برای لحظه‌ای آرمیدن و لحظاتی برای خواندن و غرق شدن در دنیای کتاب‌ها، شخصیت‌ها و زندگی داستانی. دلمان گوشه‌ای می خواهد که مال خودمان باشد، خود خودمان؛ گوشه‌ای که بشود هر عصر بعد از کار به آن جا پناه برد و خستگی‌های روز کاری را آنجا رها کرد و سبک بال با کوله باری از کلمات، خاطره ها و یادهای خوب به خانه رفت. و من شما را به کتابفروشی نشر رود فرا می‌خوانم».

در این متن همچنین آمده است: «چهارشنبه ۹ آبان ماه و پنج شنبه ۱۰ آبان از ساعت ۱۸ الی ۲۱ و جمعه ۱۱ آبان ماه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۴ پذیرای قدم‌های گرم‌تان هستیم. شما را به مهمانی کلمات، واژه ها دعوت می‌کنیم تا جشن بگیریم بازگشایی مجدد نشر رود را».

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

شب خاطره شهدای یگان فاتحین برگزار می‌شود

مدیر دفتر برنامه‌های «شب خاطره» حوزه هنری از برگزاری شب خاطره شهدای خان‌طومان یگان فاتحین خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *