خانه / اخبار / اخبار ورزشی / ملی پوش فوتبال ساحلی: برای بازی با آمریکا انگیزه داریم

ملی پوش فوتبال ساحلی: برای بازی با آمریکا انگیزه داریم

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، علی میرشکاری درباره شرایط تیم ملی فوتبال ساحلی در آستانه بازی با آمریکا در جام بین قاره ای، گفت: پیش از حضور در امارات، اردوی بسیار خوبی را در کشور پرتغال پشت سر گذاشتیم که باعث شد با آمادگی کاملی در دوبی حاضر شویم. 

وی درباره میزان آمادگی خود گفت: از نظر بدنی در بهترین شرایط ممکن به سر می‌برم. سایر بازیکنان هم کاملا آماده هستند و چند بازی درون اردویی هم در پرتغال انجام دادیم که باعث شده از نظر تاکتیکی هم کاملا آماده باشیم. انگیزه بسیار زیاد و ویژه‌ای داریم تا امشب در اولین دیدار به مصاف آمریکا برویم.

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال ساحلی ایران افزود: پنج الی شش بازیکن جوان هستیم که برای حضور در رقابت‌های جام بین قاره‌ای به تیم ملی دعوت شده ایم. این مسابقات بهترین فرصت برای ما جوان‌ها است تا بتوانیم قابلیت‌هایمان را به نمایش بگذاریم و به نوعی خود را اثبات کنیم.

میرشکاری در پایان درباره بازی امشب برابر آمریکا در اولین گام گفت: بطورکلی مسابقات حساسی پیش رو داریم و اولین بازی هم امشب مقابل آمریکا است. امیدوارم پیروز این بازی باشیم تا اولین بازی که مهم‌ترین بازی هر تورنمت است را با موفقیت پشت سر بگذاریم. 

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

۹ حذفی کشتی فرنگی در ۱۰ وزن/ علیاری هم باخت

نمایندگان اوزان۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم ایران نیز از دور رقابت های جهانی مجارستان حذف شدند تا تعداد حذفی های کشتی فرنگی ایران در ۱۰ وزن به عدد ۹ برسد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *