خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / معرفی داوران یک بخش از جشنواره تئاتر « اکبر رادی»

معرفی داوران یک بخش از جشنواره تئاتر « اکبر رادی»

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جشنواره، با پیشنهاد روح‌اله جعفری ـ دبیر بخش مسابقه مقالات رادی شناسی نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی ـ اعضای گروه داوری بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی انتخاب شدند.

براین اساس، محمود عزیزی، مصطفی مختاباد و آرش رادی طی حکمی از سوی بهزاد صدیقی دبیر جشنواره به عنوان اعضای تیم داوری بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی جشنواره منصوب شدند.

محمود عزیزی دارای مدرک دکترای تئاتر از فرانسه بازیگر، نویسنده، کارگردان و مدرس تئاتر، تلویزیون و سینما ایران است. او هم‌اکنون عضو هیئت علمی و استاد تمام دانشکده هنرهای نمایشی و موسیقی، پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران است.

 سید مصطفی مختاباد دارای مدرک دکترای سینما، تئاتر و ارتباطات از آمریکا، عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس با رتبه استادی، محقق، پژوهشگر و نویسنده در حوزه های سینما، تئاتر، ارتباطات و مطالعات بینارشته‌ای با تالیفات و تحقیقات متعدد است.

آرش رادی فرزند زنده‌یاد اکبر رادی و دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی، مترجم، محقق و ویراستار کتاب‌های گوناگون در حوزه‌های سینما، مدیریت و داستان است.

تیم داوری بخش مسابقه مقالات رادی‌شناسی در فرصت یک هفته‌ای طبق جدول زمان بندی جشنواره، امور مربوط به بررسی ۲۷ چکیده مقاله رسیده به دبیرخانه جشنواره را انجام داده و از بین مقالات رسیده آثار برگزیده برای حضور در بخش نهایی جشنواره را اعلام  می‌کند.

سمینار رادی‌شناسی نیز روز یکشنبه ۲۳  دی‌ماه برگزار می‌شود و مقاله‌های انتخاب‌شده از سوی پژوهشگران در این سمینار ارائه خواهد شد. همچنین بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره مقاله‌های انتخاب‌شده در ششمین کتاب رادی‌شناسی نیز به چاپ می‌رسند.

نخستین جشنواره تئاتر اکبر رادی  با دبیری بهزاد صدیقی از ۱۸ تا ۲۸ دی‌ماه ۹۷ توسط بنیاد اکبر رادی در تهران برگزار می‌شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

داستان پزشک خیّر گرگانی در مستند «خانم طبیب»

خانم دکتر میربهبهانی پزشک شناخته شده گرگانی است. او توانسته به نوعی بیماران شهر را در درمان هموفیلی و تالاسمی نسبت به حضور در استان‌ها و شهرهای بزرگ خودکفا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *