خانه / اخبار / اخبار ورزشی / مشهد| جواد نکونام: هیچ تیمی نتوانسته بود پدیده را مثل ما اذیت کند/ نمی‌توانیم گل بزنیم

مشهد| جواد نکونام: هیچ تیمی نتوانسته بود پدیده را مثل ما اذیت کند/ نمی‌توانیم گل بزنیم

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس، جواد نکونام پس از شکست 3 بر صفر نساجی مازندران مقابل پدیده خراسان اظهار داشت: به تیم پدیده تبریک می‌گویم. می‌دانستیم پدیده با یک موقعیت سعی می‌کند که گل بزند و بازی را برای حریف مشکل کند. نیمه اول در یک لحظه بازیکن ما خواب ماند و گل خوردیم.

وی افزود: بازی را در نیمه دوم کنترل کردیم، اما نتوانستیم به گل برسیم. من خودم برای گل زدن نمی توانم کاری کنم. هر 6 بازیکن جلوی ما هر کدام یک فرصت بسیار خوب گلزنی داشتند، اما نتوانستند استفاده کنند. پس از آن هم روی اشتباه فردی و ضدحمله حریف گل دوم را خوردیم. می‌دانستیم که پدیده از ضدحملات استفاده می‌کند اما این فرصت را در اختیار این تیم قرار دادیم. درست است که نتیجه 3 بر صفر شد، اما واقعیت نه این سه گل بود، نه برد پدیده. ما نمی‌توانیم گل بزنیم و این اشتباهات نیز باعث می‌شد ببازیم.

سرمربی نساجی در خصوص دیر قرار گرفتن عباس‌زاده در ترکیب تیمش گفت: در نیمه دوم تغییر تاکتیک دادیم و با سه مهاجم بازی کردیم، اما متاسفانه نشد که گل بزنیم. بازیکنان تعویضی خوب کار کردند. هیچ تیمی به اندازه نساجی نتوانسته بود پدیده را تا این اندازه اذیت کند. امروز فقط خوب بازی کردیم و این برای لیگ برتر کافی نیست، چون باید گل هم بزنیم.

نکونام درباره قضاوت علیرضا فغانی عنوان کرد: فغانی یک داور فوق‌العاده است و هر تورنمنتی که قضاوت کرده، فوق‌العاده ظاهر شده است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

نقش ورزش در کاهش بیماری سرطان

رییس هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان می‌گوید افرادی که به فعالیت های ورزشی مشغول هستند تا ۳۰ درصد خطر بروز و ابتلا به سرطان در آن‌ها کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *