خانه / اخبار / اخبار ورزشی / مجبور شدیم از موسوی استفاده کنیم/ دیدار سختی با شهرداری داریم

مجبور شدیم از موسوی استفاده کنیم/ دیدار سختی با شهرداری داریم

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز جمعه وارد هفته ششم خواهد شد. تیم تازه وارد پیام خراسان با هدایت جبار قوچان نژاد موفق شده با کسب ۳ پیروزی از ۵ بازی گذشته خود و با مجموع شش امتیاز در رده هفتم جدول رده بندی قرار گیرد. پیام خراسان در هفته ششم رقابت‌ها در ارومیه میهمان تیم قعر نشین شهرداری ارومیه خواهد بود.

جبار قوچان نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره نتایج کسب شده تیم پیام خراسان تا پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: تیم ما در رقابت‌های لیگ مدعی نیست چرا که بسیار دیر بسته شد، بازی تدارکاتی و دوران آماده سازی نداشت و در سطح پایینی از هماهنگی گروهی قرار داشت اما به لطف خدا و همت بازیکنان نتایج خوبی کسب کرد. در حال حاضر نیز توقعی از تیم نداریم و تنها می‌خواهیم بازی به بازی بهتر شویم و والیبال خوبی را ارائه دهیم. امیدوارم در ادامه به هماهنگی بیش‌تری دست یابیم.

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان در ادامه افزود: سید محمد موسوی را در اختیار داریم اما او از آمادگی جسمانی کمی فاصله دارد، دست به توپ نداشته و مصدومیتی از ناحیه پا دارد. قرار بود از موسوی در نیم فصل دوم استفاده کنیم اما مجبوریم چرا که یار کم داریم. با موسوی صحبت کردیم که خیلی به خود فشار نیاورد و با ۶۰ ظرفیت بازی کند و خیلی به خود فشار نیاورد.

وی درباره بازی با شهرداری ارومیه در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: بازی با ارومیه در خانه حریف است، علی رغم تمام مشکلاتی که ارومیه دارد اما باز هم تیم شهرداری ارومیه است و باید با دقت، تمرکز و محتاط مقابل این تیم بازی کرد. امیدوارم دست پر از ارومیه خارج شویم.

قوچان نژاد درباره شکست تیم شهرداری گنبد در بازی هفته گذشته گفت: تیم قوی و ضعیف برای ما معنی ندارد، همه تیم‌ها خوب هستند. در بازی مقابل شهروند اراک با توجه به شناختی که از این تیم داشتیم  در ست اول و دوم بسیار خوب عمل کردیم و در این دو ست اراک تیم همیشگی نبود. با توجه به اینکه می‌توانستیم ۳ بر صفر پیروز شویم اما اراک در ست سوم و چهارم از خواب بیدار شد و کار به ست پنجم کشیده شد. بازی بسیار سنگینی شد و خداراشکر موفق شدیم ۳ بر ۲ پیروز شویم.

سرمربی پیام خراسان درباره سطح کیفی رقابت‌های لیگ تا پایان هفته پنجم اظهار کرد: علی رغم اینکه تیم‌هایی مانند خاتم اردکان، پیکان، سایپا و شهرداری ورامین تیم‌های پرمهره‌ای هستند اما سایر تیم‌ها بسیار به هم نزدیک هستند و برد و باخت از پیش مشخص نیست. هر تیمی تلاش کند و اشتباهات کم‌تری داشته باشد موفق خواهد شد.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

سپاهان در جزیره کیش اردو می‌زند

تیم فوتبال سپاهان اردوی آماده سازی نیم فصل خود را در جزیره کیش برپا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *