خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / فروش کتاب در طرح پاییزه در تهران از ۴۵۰ میلیون تومان گذشت

فروش کتاب در طرح پاییزه در تهران از ۴۵۰ میلیون تومان گذشت

– اخبار فرهنگی –

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا‌، به نقل از ستاد خبری بیست‌ و ششمین هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران، طرح پاییزه کتاب با 102 کتابفروشی عضو در استان تهران، شامل 94 کتابفروشی در تهران و هشت کتابفروشی در شهرستان‌های استان تهران از 26 آبان تا 4 آذر آغاز به کار کرده است.

با گذشت یک روز و نیم از آغاز این طرح، 18 هزار و 73 جلد کتاب به مبلغ چهار میلیارد و 464 میلیون 650 هزار و 790 ریال در استان تهران به فروش رسیده است. بر اساس طرح پاییزه کتاب، هر فردی می‌تواند صرفاً با ارائه کارت ملی به کتابفروشی‌های عضو طرح پاییزه کتاب به میزان یک میلیون ریال کتاب خریداری کند. همچنین به منظور حمایت از نویسندگان نیز تخفیف کتاب‌های تالیفی 25 و کتاب‌های ترجمه 15 درصد خواهد بود.

طرح پاییزه کتاب در استان گلستان آغاز شد
ضرورت تشکیل شورای با تجربه برای ارزشیابی کتاب‌های مورد حمایت «تابستانه کتاب»
آغاز طرح تابستانه کتاب با مشارکت 35 کتابفروشی در کردستان

طرح پاییزه کتاب با 675 کتابفروشی عضو در سراسر کشور، شامل 102 کتابفروشی در مراکز استان و 151 کتابفروشی در شهرستان‌ها از 24 آبان در استان‌ها و از 26 آبان در تهران آغاز به کار کرده است.

بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «حال خوش خواندن» از تاریخ 24 آبان تا 1 آذرماه با مشارکت بیش از 60 نهاد و سازمان در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

سرشار: “قصه‌گویی شبانه” در زمستان به کنداکتور شبکه کودک اضافه می‌شود

رئیس شبکه کودک از آغاز برنامه "قصه‌گویی شبانه" با اجرای مریم وطن‌پور که از زمستان روی آنتن می‌رود، خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *