خانه / اخبار / اخبار ورزشی / غفور مونزا را به دومین پیروزیش رساند/ سقوط یاران معروف و میرزاجانپور به قعر جدول سری آ

غفور مونزا را به دومین پیروزیش رساند/ سقوط یاران معروف و میرزاجانپور به قعر جدول سری آ

به گزارش ایسنا، در هفته سوم لیگ والیبال ایتالیا موسوم به سری آ شب گذشته هفت دیدار برگزار شد که در پایان  پروجا، لوبه و مودنا با کسب سومین پیروزیشان جایگاهشان در بالای جدول را تثبیت کردند و در بین تیم هایی که بازیکن ایرانی در اختیار دارد تنها مونزا تیم پیروز بود.

در یکی از مهمترین بازی‌ها که بین دو تیم رده پنجم و ششم جدول برگزار شد تیم مونزا که از حضور امیر غفور بهره می برد موفق شد برابر میزبانش والنتینا با نتیجه سه بر یک به پیروزی برسد تا با دو برد و ۶ امتیاز در رده پنجم سری آ بایستد.
در این دیدار غفور توانست ۱۰ امتیاز برای تیمش کسب کند و از عوامل اصلی این برد بود. ست های این بازی با امتیاز های ۲۵-۲۳، ۲۳-۲۵، ۲۰-۲۵ و ۱۶-۲۵ به سود مونزا پایان یافت.

در یکی از سایر بازی ها دو تیم بدون برد پادووا و کاستالانا در حالی به مصاف هم رفتند که مجتبی میرزاجانپور از ابتدا در ترکیب کاستلانا حضور داشت و هر چند توانست در نمایشی درخشان ۱۴ امتیاز کسب کند اما با شکست ۳ بر یک برابر پادووا، یاران میرزاجانپور بدون برد و کسب یک امتیاز به قهر جدول سقوط کردند.

ست های این بازی نیز با امتیاز های ۲۵-۱۸، ۲۵-۱۶، ۱۷-۲۵ و ۲۵-۱۸ به سود پادووا پایان یافت تا این تیم با سه امتیاز به رده نهم صعود کند.

در یکی دیگر از بازی ها که بین دو تیم قهر جدولی برگزار شد تیم سیه نا که هدایتش بر عهده خوان سیچلو است در حالی میزبان تیم‌ سورا بود که سعید معروف را به عنوان پاسور از ابتدا در ترکیبش داشت و با وجود نیاز مبرم به پیروزی این بار هم همانند هفته گذشته با نتیجه سه بر دو شکست خور تا با ۲ امتیاز به رده سیزدهم سقوط کند.

در این بازی که ست های آن با امتیاز های ۲۵-۲۲، ۲۳-۲۵، ۲۲-۲۵، ۲۵-۲۲ و ۱۱-۱۵ به سود سورا پایان یافت سعید معروف توانست ۴ امتیاز کسب کند.

در یکی از بازی های مهم تیم ورونا در حالی که محمد جواد معنوی نژاد و مرتضی شریفی شب کم فروغی را سپری کردند برابر تیم قدرتمند و پر آوازه لوبه با نتیجه سه بر یک شکست خوردند تا با یک برد و سه امتیاز همچنان در رده دهم بایستند.

در این بازی شریفی ۶ و معنوی نژاد ۸ امتیاز برای ورونا کسب کردند و حتی درخشش استفان بویر با کسب ۳۱ امتیاز نیز برای فرار شاگردان گربیچ از شکست کافی نبود. ست های بازی هم با امتیاز های ۲۵-۲۲، ۲۱-۲۵، ۲۴-۲۶ و ۱۹-۲۵ به سود لوبه پایان یافت تا این تیم با سه برد و ۹ امتیاز در رده دوم بایستد.

در مهمترین بازی هفته سوم نیز پروجا مدافع عنوان قهرمانی موفق شد با حساب سه بر یک از سد ترنینو بگذرد تا با ۹ امتیاز جایگاهش در صدر جدول را تثبیت کند. مودنا هم که هدایتش بر عهده خولیو ولاسکو است برابر راونا سه بر یک پیروز شد اما با هشت امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.

شب گذشته رقابت های سری B نیز برگزار شد که تیم پگ تاویانو با وجود درخشش محمد والی در ترکیب این تیم و کسب ۱۴ امتیاز برابر میزبانش سیکو ارتانو سه بر یک شکست خورد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

برانکو ایوانکوویچ: طول دست مربی دروازه‌بانان تیم ملی ۵-۴ متر است!/چهره واقعی‌شان را نشان دادند/برخلاف مقررات با پیکان بازی می‌کنیم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از بازیکنان تیمش به عنوان ستاره‌های سرخپوشان یاد کرد و گفت که برخلاف مقررات فردا برابر پیکان به میدان خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *