خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / شب خداحافظی عوامل “شب تئاتر”

شب خداحافظی عوامل “شب تئاتر”

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا،  پس کنار گذاشته شدن برنامه چشم شب روشن  و در بخش تئاتر آن مهرداد رایانی مخصوص و وقفه 4 ماهه شبکه چهار در تولید برنامه ای تلویزیونی در رابطه با تئاتر، بالاخره از اواسط مهر ماه در همان دکور چشم شب روشن و با اجرای پیام دهکردی و سردبیری محراب محمدزاده و همکاری با گروهی جدید روی آنتن زنده شبکه چهار می‌رود.

دهکردی با شعار «شب عدالت، شفافیت و پرسشگری» تلاش می‌کند در برنامه‌های نخست مهمانانش را به چالش بکشد. برنامه داغ می‌شود و صدای برخی بلند می‌شود. پس از حضور حسین پارسایی و عصبانیت او در یک برنامه زنده و مباحثی که در رابطه با یکی از مدیران سابق صدا و سیما که این روزها مدیریت خانه تئاتر را برعهده دارد جریان برنامه «شب تئاتر» وارد یک سیر نزولی می‌شود. این رویه پس از بیان عبارت «آقازاده‌های فرهنگی» توسط کوروش زارعی وارد فاز دیگری می‌شود.

شرایط پس از دوازده برنامه به جایی می‌رسد که پیام دهکردی که پیشتر هم در جشنواره تئاتر کودک و نوجوان با درآوردن کارت شناسایی خود در برابر خبرنگاران، از حضور در یک موقعیت خداحافظی کرده بود، این بار با عزت و افتخار روی آنتن زنده تلویزیون از برنامه «شب تئاتر» خداحافظی می‌کند.

شب گذشته در حالی که قرار است پیام لاریان و سلما سلامتی به عنوان مهمانان برنامه‌ای با موضوع نشست‌های اخیر نمایشنامه‌نویسی در استودیو تلویزیونی حضور یابند، ناگهان مهمانان دستخوش تغییرات می‌شود.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

انسان بی‌نقص برای سومین بار به کتابفروشی‌ها آمد

کتاب «انسان بی‌نقص» نوشته مایکل سندل با ترجمه افشین خاکباز توسط نشر نو به چاپ سوم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *