خانه / اخبار / اخبار ورزشی / روایت غلامپور از درگیری بازیکنان پرسپولیس و سایپا

روایت غلامپور از درگیری بازیکنان پرسپولیس و سایپا

به گزارش خبرنگار مهر، بهزاد غلامپور پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر سایپا در ورزشگاه تختی گفت: بازی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و توانستیم در دقایقی پایانی به گل هم دست پیدا کنیم. حتی در اواخر بازی هم می توانستیم یک گل دیگر به ثمر برسانیم که بدشانس بودیم.

وی در خصوص درگیری های بوجود آمده در این دیدار هم گفت: شروع کننده این اتفاقات بازیکنان پرسپولیس بودند. متاسفانه دروازه بان دوم این تیم عامل اصلی این اتفاقات بود و سبب شد بازیکنان دو تیم با یکدیگر درگیری فیزیکی پیدا کنند.

مربی سایپا در پاسخ به این سوال که خلیل زاده گفته است بازیکنان سایپا فحاشی کرده اند، افزود: مطمئن باشید که او ناسزا گفته که بازیکن ما جوابش را داده، زیرا خلیل زاده همیشه در تمام درگیری ها حضوری پررنگ دارد. شجاع خلیل زاده نباید فحاشی می کرد و این مسئله باعث شد تا این اتفاقات بوجود بیاید.

غلامپور در پایان و در پاسخ به این پرسش که شما گادوین منشا را کتک زده اید، گفت: من تنها بازیکنان را از هم جدا کرده ام و به کسی آسیب نرسانده ام.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

مدیر باشگاه بادران: درگیری برادر پاشازاده و سیدعلی ربطی به باشگاه ما ندارد/ با کم‌کاری‌ها برخورد می‌کنیم

مدیر باشگاه بادران تأکید کرد برادر مهدی پاشازاده که با سید مهدی سیدعلی درگیری فیزیکی پیدا کرده است هیچ سمتی در این باشگاه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *