خانه / اخبار / اخبار ورزشی / روایت روزنامه روسی از نحوه مصدومیت سردار آزمون و پنهان‌کاری ۲ روزه روبین‌کازان + عکس

روایت روزنامه روسی از نحوه مصدومیت سردار آزمون و پنهان‌کاری ۲ روزه روبین‌کازان + عکس

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روزنامه بیزنس آنلاین روسیه روزنامه نوشت: سردار آزمون و پاول میگیلوتس در تمرین دیروز (شنبه) مصدوم شدند و باشگاه روبین‌کازان 2 روز آنها را پنهان کرد. آنها برخوردی شدیدی با هم داشتند و روی صورت‌شان بخیه‌های زیادی انجام شد. در تمرین روز شنبه ورود نمایندگان رسانه‌های گروهی و تماشاگران برای دقایق ابتدایی آزاد اعلام شده بود. در پایان این تمرین بازیکنان روبین‌کازان به بازی پرداختند و در مبارزه برای گرفتن یک توپ سردار آزمون و پاول میگیلوتس با هم برخورد کردند که مصدومیت شدید آنها از ناحیه صورت و سر را به دنبال داشت. در لحظه بروز این حادثه خبرنگاران و تماشاگران غایب بودند.

بر اساس این گزارش، سردار آزمون از ناحیه چشم راست به شدت آسیب دید و ابروی  پاول میگیلوتس نیز شکافت. تمرین بلافاصله قطع شد و بازیکنان مصدوم نیاز سریع به کمک‌های اولیه داشتند. بازیکنان عصر شنبه به کلینیک شماره 7 بیمارستان خیایان خولیکوا انتقال یافتند. مصدومیت سردار آزمون کمی  بیشتر از پاول میگیلوتس بود و روی چشم راست او 9 بخیه انجام شد. به نظر می‌رسید که سردار آزمون در یک مبارزه نابرابر و نه تمرین فوتبال آسیب دیده است. باشگاه روبین‌کازان نیز که در آستانه بازی حساس خانگی هفته دوازدهم لیگ برتر روسیه برابر تیم اسپارتاک مسکو قرار داشت تلاش کرد تا در 2 روز پیش‌رو حادثه مصدومیت سردار آزمون و پاول میگیلوتس و غیبت آنها در این بازی را پنهان کند. این 2 بازیکن روزهای یکشنبه و دوشنبه را در محل اردوی تیم روبین‌کازان زیر نظر پزشکان مراحل درمانی را سپری کردند. باشگاه روبین‌کازان نمی‌خواست خبر مصدومیت سردار آزمون و عدم بازی او برابر تیم اسپارتاک مسکو که هشت‌ گل را در طول فصل جاری لیگ برتر روسیه سازماندهی کرده است نشت پیدا کند.

روزنامه بیزنس‌آنلاین در ادامه می‌نویسد: سردار آزمون ساعتی پیش و پس از بازی تیم روبین‌کازان برابر اسپارتاک مسکو برای دیدار با هواداران با چشمی متورم در زمین ورزشگاه حاضر شد. پیش از بازی با هواداران روبین‌کازان سلفی گرفت و پس از پایان بازی نزد بازیکنان روبین‌کازان رفت.

پاول میگیلوتس نیز درباره نحوه مصدومیتش می‌گوید: صادقانه بگویم چیزی را به خاطر ندارم و نمی‌دانم چطور این برخورد و مصدومیت من و سردار آزمون رخ داد.

قربان بردیف، سرمربی روبین‌کازان نیز در این رابطه گفت: سردار آزمون و پاول میگیلوتس به خاطر میل بیش از اندازه در تمرین مصدوم شدند.

تیم روبین‌کازان در بازی هفته سیزدهم لیگ برتر روسیه میهمان تیم اورنبورگ است. به احتمال فراوان سردار آزمون و پاول میگیلوتس با ماسک‌های روی صورت به میدان خواهند رفت.

 

 

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

سپاهان در جزیره کیش اردو می‌زند

تیم فوتبال سپاهان اردوی آماده سازی نیم فصل خود را در جزیره کیش برپا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *