خانه / اخبار / اخبار سیاسی / رأی اعتماد به ۴ وزیر پیشنهادی|حلقه گسترده نمایندگان اطراف “روحانی”

رأی اعتماد به ۴ وزیر پیشنهادی|حلقه گسترده نمایندگان اطراف “روحانی”

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، نشست علنی مجلس شورای اسلامی برای رأی اعتماد به 4 وزیر پیشنهادی “امور اقتصادی و دارایی”، “تعاون، کار و رفاه اجتماعی”، “صنعت، معدن و تجارت” و “راه و شهرسازی” امروز (شنبه، 5 آبان) در حالی برگزار شد که با حاشیه‌ کوتاهی همراه بود.

براساس این گزارش، هنگامی که حجت‌الاسلام حسن روحانی، رئیس‌جمهور، برای دفاع از 4 وزیر پیشنهادی‌ خود وارد صحن پارلمان شد، حلقه گسترده‌ای از نمایندگان مجلس دور او گرد آمدند، به‌طوریکه چند تن از نمایندگان عضو فراکسیون زنان مجلس ثانیه‌های مدیدی را با وی صحبت کردند.

گزارش|روند رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی در مجلس چگونه است؟
5 آبان؛ جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی در مجلس
شنبه؛ بررسی رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی در مجلس
مجلس به “شریعتمداری” به عنوان وزیرکار رأی اعتماد نمی‌دهد
زمان برگزاری جلسه رأی اعتماد به 4 وزیر پیشنهادی مشخص شد

 پس از اینکه رئیس‌جمهور در جایگاه خود مستقر شد، همچنان نمایندگان مجلس در حال تردد بین صندلی‌های خود بودند و با وزرای پیشنهادی صحبت و رایزنی می‌کردند. این در شرایطی بود که علی لاریجانی که ریاست جلسه را به عهده داشت، خطاب به نمایندگان مکرر تذکر می‌داد که “برای تسریع در آغاز روند جلسه رأی اعتماد در صندلی‌هایتان بنشینید“.

 

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

کدخدایی: شورای نگهبان نمی‌تواند از ایرادات CFT چشم‌پوشی کند

سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان ضرورت الحاق و یا عدم الحاق به کنوانسیون یا معاهده‌ای نظیر CFT را تعیین نمی‌کند، بلکه فقط درباره انطباق آن با شرع یا قانون اساسی آن نظر می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *