خانه / اخبار / اخبار ورزشی / دور افتخار بازیکنان کاشیما/ جلسه برانکو با پرسپولیسی‌ها در رختکن

دور افتخار بازیکنان کاشیما/ جلسه برانکو با پرسپولیسی‌ها در رختکن

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ژاپن، بازیکنان تیم کاشیما پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر پرسپولیس به تماشاگران خود ادای احترام کردند و در ورزشگاه دور افتخار زدند.

از سوی دیگر بازیکنان پرسپولیس که در این نتیجه ناراحت و عصبانی بودند بارها به سمت داور رفتند و اعرتاض کردند. بازیکنان پرسپولیس برای دقایقی پس از پایان بازی همچنان در زمین بودند و بیرون نمی رفتند تا اینکه اعتراض آنها به داور با دخالت نیمکت نشینان خاتمه یافت و آنها با رختکن رفتند.

کریم باقری از جمله نفراتی بود که مدام با حضور در بین بازیکنان مراقب عدم درگیری آنها با بازیکنان ژاپنی و داور بود و در آرام کردن بازیکنان نقش زیادی داشت.

بعد از پایان بازی پزشک تیم پرسپولیس برای رسیدگی به مصدومیت امید عالیشاه به کنار او آمد اما عالیشاه که بسیار عصبی بود با ممانعت از انجام اقدامات پزشکی با همان وضعیت به رختکن رفت تا پزشک تیم در رختکن به وضعیت او رسیدگی کند.

هواداران تیم کاشیما پس از پایان این بازی همچنان در ورزشگاه ماندند و به تشویق تیم خود پرداختند.

از طولانی شدن مدت زمان بیرون آمدن بازیکنان پرسپولیس از رختکن اینطور به نظر می رسد که برانکو ایوانکوویچ جلسه ای را با بازیکنانش بعد از این باخت برگزار کرده است. 

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

۹ حذفی کشتی فرنگی در ۱۰ وزن/ علیاری هم باخت

نمایندگان اوزان۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم ایران نیز از دور رقابت های جهانی مجارستان حذف شدند تا تعداد حذفی های کشتی فرنگی ایران در ۱۰ وزن به عدد ۹ برسد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *