خانه / اخبار / اخبار ورزشی / حمیدرضا گرشاسبی: افرادی که برای تماشای فینال به ورزشگاه نیامدند خودشان می‌دانند و اعمال‌شان/ شاید پرسپولیس را به جاده شنی ببرند!

حمیدرضا گرشاسبی: افرادی که برای تماشای فینال به ورزشگاه نیامدند خودشان می‌دانند و اعمال‌شان/ شاید پرسپولیس را به جاده شنی ببرند!

– اخبار ورزشی –

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره به تعویق افتادن دوباره جلسه مجمع عادی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: از آنجا که چهار وزیر فرهنگ و ارشاد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، ورزش و جوانان و امور اقتصادی و دارایی برای برگزاری مجمع باید آماده باشند هنوز این اتفاق رخ نداده و تصادف اخیری هم که برای رئیس سازمان تأمین اجتماعی و معاون ایشان رخ داد طبیعی است که باعث شود جلسه مجمع که قرار بود فردا (شنبه) برگزار شود به تعویق بیفتد.

هفته آینده تکلیفم در پرسپولیس مشخص می‌شود
وی در پاسخ به این سؤال که آیا ادامه حضورش به عنوان مدیرعامل در باشگاه پرسپولیس تا حد زیادی قطعی شده است، یادآور شد: هنوز هیچ مشخص نشده است و منتظریم تا وزارت ورزش تصمیم نهایی را بگیرد. ان‌شاءالله در هفته پیشِ رو همه چیز نهایی خواهد شد.

اجازه ندادند از ملی‌پوشان‌مان استفاده کنیم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به این موضوع که پرسپولیس را مجبور کردند تا در غیاب سه ملی‌پوش خود به مصاف پیکان برود، تصریح کرد: به‌هرحال برنامه‌ای است که اعلام شده و ما برای اینکه بازی‌های آینده‌مان دچار تداخل نشود پذیرفتیم که مقابل پیکان در تاریخ 28 آبان به میدان برویم. مجبوریم بدون ملی‌پوشان در این مسابقه به میدان برویم و حتی درخواست دادیم که ملی‌پوشان‌مان را در این مسابقه داشته باشیم، اما سرمربی تیم ملی مخالفت کرد.

مردم همه چیز را می‌فهمند که به ورزشگاه نیامدند
گرشاسبی درباره عدم استقبال تماشاگران از بازی دوستانه تیم ملی مقابل ترینیدادوتوباگو در حالی که همین چند روز پیش ورزشگاه آزادی در حین بازی برگشت پرسپولیس – کاشیما آنتلرز جای سوزن انداختن نداشت، خاطرنشان کرد: به‌هرحال مردم خیلی خوب می‌فهمند چه خبر است. آنها به دنبال صداقت و روراستی هستند. ما اجازه نداریم اختلافات شخصی‌مان را وارد بحث ملی و سیستم کاری‌مان کنیم که متأسفانه این کار از سوی برخی افراد انجام شد. مردم به خوبی این مسائل را تشخیص می‌دهند و در رفتارشان تأثیر می‌گذارد.

افرادی که برای دیدن فینال نیامدند خودشان می‌دانند و اعمال‌شان
وی راجع به عدم حضور کارلوس کی‌روش در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا و ناراحتی هواداران پرسپولیس از این موضوع نیز اظهار کرد: در هر صورت آن کار او یک تصمیم شخصی بود. آنچه برای ما ارزش داشت حضور بزرگ‌ترین تصمیم‌گیرندگان جهان و آسیا در قبال فوتبال در ورزشگاه آزادی بود که آمدند و فینال لیگ قهرمانان را دیدند. افراد مسئولی هم که نیامدند خودشان می‌دانند با اعمال‌شان.

باشگاهی که به فینال رسید خیلی مظلوم واقع شد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس همچنین در ارتباط با مخالفت شدید برانکو با برگزاری هر دیدار تیمش از جمله دیدار با پیکان در غیاب ملی‌پوشان، اضافه کرد: برانکو نگران این قضیه است و حق هم دارد که ناراحت باشد. طبق برنامه ما در 25 روز باید شش بازی سخت انجام دهیم که با توجه به مصدومیت چند مهره اصلی، کارمان از قبل بسیار سخت‌تر شده است. تا اینجای فصل با سینه خیز آمده‌ایم و از این به بعد هم در شرایط سخت‌تری این کار را خواهیم کرد. چاره‌ای نداریم جز اینکه بسوزیم و بسازیم تا در نیم‌فصل بتوانیم بازیکن بگیریم. باشگاهی که آمده خودش را با همه مشکلات و کمبود‌ها به فینال لیگ قهرمانان رسانده به اشکال مختلف مورد مظلوم واقع شده است. انتظار داشتیم با ما همکاری بیشتری می‌شد که نشد.

در مورد من و مدیران قبلی مردم بهترین قاضی هستند
گرشاسبی همچنین در واکنش به برخی اظهارنظرهای مسئولان قبلی باشگاه پرسپولیس مبنی بر اینکه اگر شخص او اجازه جدایی پنج بازیکن از تیمش را در فصل نقل‌وانتقالات اخیر نمی‌داد پرسپولیس در لیگ قهرمانان با مشکل کمبود مهره مواجه نمی‌شد، گفت: من در این مورد اظهارنظری نکردم. فقط این را می‌گویم که مردم در این رابطه بهتر از هر کس دیگری می‌توانند قضاوت کنند. نیازی هم نیست بخواهم پاسخ فردی را راجع به این قضایا بدهم و تا الان هم سعی کرده‌ام خیلی از مشکلاتی را که وجود داشت، بدون زیر سؤال بردن مدیران قبلی، حل کنم. تا توانسته‌ام نقاط ضعف و مشکلات را پوشش داده‌ام و کارها را به خوبی پیش بردیم. من باشگاهی که با بحران مواجه بود و بدهی‌های زیادی داشت را تحویل گرفتم. ما هم از این شرایط خارج شدیم و هم اینکه بدهی‌های سنگین پرداخت شد. همان‌طور که گفتم مردم بهترین قاضی در این زمینه هستند و خدا را شکر تا الان هم آنها به ما نمره قبولی داده‌اند.

شاید پرسپولیس از اتوبان به جاده شنی برده شود
وی در پاسخ به این پرسش که در شرایط فعلی هواداران پرسپولیس نگران این هستند که نکند تغییرات مدیریتی در پرسپولیس باعث شود خیلی از برنامه‌های این تیم متوقف شده و حتی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس جدا شود و دوباره مربیان ایرانی هدایت سرخپوشان را بر عهده گرفته و نتیجه‌گیری در لیگ قهرمانان آسیا آرزو شود، خاطرنشان کرد: این مورد مربوط می‌شود به تصمیم‌گیری‌های کلان مملکت. شاید تشخیص این باشد که ما برویم یا اینکه اصلاً بمانیم. قطعاً هر اراده‌ای کنند، می‌پذیریم. ما با یک برگ ابلاغ آمده‌ایم و با یک برگ ابلاغ می‌رویم. پرسپولیس ارث پدری‌مان نیست، بلکه این باشگاه مردمی است و ما وظیفه داشته و داریم تا هر زمانی که هستیم، خدمت کنیم. خوشبختانه در مدتی که روی کار آمدیم سعی‌مان بر این بوده که مشکلات باشگاه را به حداقل برسانیم و با هر مشکلاتی هم که بود، توانستیم تا فینال لیگ قهرمانان پیش برویم. شرایط امروز پرسپولیس طوری است که وارد اتوبان شده و می‌تواند به سرعت مسیر روبه جلوی خود را طی کند. ان‌شاءالله می‌توانیم با آرامش مسیر دیگری را تا رسیدن دوباره به فینال لیگ قهرمانان طی کنیم با این تفاوت که این بار هدف، قهرمانی است. حالا شاید هم پرسپولیس را ببرند در جاده شنی که در آن صورت من بی‌تقصیرم!

همه چیز برای تاختن تا قهرمانی آسیا آماده است
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه هر موقع نتواند باشگاه را روبه جلو حرکت دهد خودش می‌رود، یادآور شد: خدا به ما لطف زیادی کرد و توانستیم با اتحاد و همدلی تا فینال لیگ قهرمانان پیش رفته و 37 میلیارد بدهی‌مان را هم پرداخت کنیم. برای آینده مشکل خاصی وجود ندارد و فقط باید تحمل کنیم تا پنج شش بازی باقیمانده تا نیم‌فصل هم تمام شود. ان‌شاءالله نیم‌فصل با اضافه شدن نفرات جدید بتوانیم مسیر خوب‌مان را ادامه دهیم و به نوعی بتازیم برای قهرمانی آسیا.

برانکو هر بازیکنی را که بخواهد جذب می‌کنیم
گرشاسبی درباره خرید‌های پرسپولیس در نیم‌فصل نیز گفت: در این مورد به برانکو اعلام آمادگی کردیم که نام هر بازیکنی در هر پستی نیاز داشته باشد را در یک نشست مطرح کند تا برای جذب آن بازیکن اقدام کنیم. ما خیلی از برنامه‌های‌مان برای آینده را با برانکو ساماندهی کرده‌ایم و به وقتش به آنها رسیدگی خواهیم کرد.

بازیکنی برای بازگشت به پرسپولیس با ما تماس نداشته است
وی در پایان در واکنش به شایعات مطرح شده در مورد بازگشت بازیکنان جدا شده از پرسپولیس در نیم‌فصل به این تیم نیز گفت: هیچ‌کدام از بازیکنان جدا شده از تیم برای بازگشت تماسی با ما نداشته‌اند و شایعات موجود در این مورد را رد می‌کنم.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

برانکو ایوانکوویچ: طول دست مربی دروازه‌بانان تیم ملی ۵-۴ متر است!/چهره واقعی‌شان را نشان دادند/برخلاف مقررات با پیکان بازی می‌کنیم

برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از بازیکنان تیمش به عنوان ستاره‌های سرخپوشان یاد کرد و گفت که برخلاف مقررات فردا برابر پیکان به میدان خواهند رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *