خانه / اخبار / اخبار ورزشی / جلسات متوالی گرشاسبی در ژاپن

جلسات متوالی گرشاسبی در ژاپن

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ژاپن، اهمیت دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا بین تیم های پرسپولیس و کاشیماآنتلرز ژاپن سبب شده تا اعضای هیات مدیره نماینده ایران نیز به ژاپن بروند.

مدیرعامل پرسپولیس نشست های متعددی را در اتاق محل اقامت خود با سایر اعضای هیات مدیره برگزار می کند. حمیدرضا گرشاسبی برنامه پیش روی سرخپوشان را برای دیدارهای رفت و برگشت فینال لیگ قهرمانان را در جلسات خود مرور می کند. وی امور اداری مربوط به باشگاه را در ژاپن همراه با حاجی بیگی و روغنی دنبال می کند.

نحوه پرداخت پاداش برد احتمالی سرخ ها در بازی روز شنبه مقابل کاشیماآنتلرز نیز در دستور کار هیات مدیره پرسپولیس در هتل محل اقامتشان بوده است.

گرشاسبی جلساتی را با مسئولان سفارت ایران در ژاپن نیز برگزار کرد تا نحوه تشریفات مربوط به حضور کاشیماآنتلرز در تهران را بررسی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۹:۳۰ شنبه به وقت تهران، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان فوتبال آسیا را مقابل کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار می کند.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

نقش ورزش در کاهش بیماری سرطان

رییس هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان می‌گوید افرادی که به فعالیت های ورزشی مشغول هستند تا ۳۰ درصد خطر بروز و ابتلا به سرطان در آن‌ها کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *