خانه / اخبار / اخبار سیاسی / تفکر مهدویت نجات‌بخش بشریت و ستم‌دیدگان جهان است

تفکر مهدویت نجات‌بخش بشریت و ستم‌دیدگان جهان است

به گزارش  ایسنا، سرلشکر سید یحیی صفوی در صبحگاه مشترک 7 هزار نفری نیروهای مسلح و دستگاه‌های اجرایی، دانشجویان، طلاب و دانش آموزان قم با عنوان “صبحگاه بیعت با امام عصر(عج)” در مسجد مقدس جمکران خاطرنشان کرد: نهم ربیع الاول سرآغاز امامت ولی عصر(عج) و بیان گر حضور مقتدرانه و عاشقانه سربازان در بیعت با اوست.  در دنیایی آکنده از استکبار و ستمگری، تفکر مهدویت نجات بخش بشریت و انسان های ستم دیده در جهان است.

وی تصریح کرد: دو سوال اساسی در مقیاس جهانی هم اکنون مطرح است؛ این مسیری که دولت ها و ملت ها می پیمایند چه سرانجامی دارد؟ آیا روند ها، رویدادها و راهبردهای جهانی به سمت غلبه ظالمین و مستکبرین بر ملت های ضعیف نیست؟

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا اظهار کرد: سوال دوم آن است که چه مکتبی و چه مسیری الهام بخش و نجات بخش برای بشریت است و راه نجات کجاست و از چه مسیری نجات بشریت می گذرد و بشریت چه سرانجامی دارد؟

وی بیان کرد: آیا این روندی که قدرت های زورگوی شرقی و غربی و دولت مستکبر آمریکا و صهیونیست ها و وابستگان به آن ها همواره در پی سرکوب مستضعفین دارند پایان می پذیرد؟  آیا جنایت های آمریکا و صهیونیست ها و سعودی ها در مناطق مختلف و همچنین جنایات گروههای داعش و سایر گروهها که بیش از 8 سال ده ها هزار نفر از مردم مظلوم عراق و سوریه را به خاک و خون کشیدند و بلاد مسلمانان را به تلی از خاک تبدیل کردند پایان می پذیرد.  آیا تا 40 سال آینده این روند ظلم در از بین بردن انسان ها در آفریقا و آسیای شرقی و نیجریه که هزاراران نفر را از بین برده اند تداوم خواهد داشت؟

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا افزود: در پاسخ به این سوال باید گفت این ملت های ستم دیده هستند که برای احقاق حقوقشان و در دست گرفتن سرنوشت سیاسی و اقتصادی و فرهنگی شان سرانجام قیام می کنند.

وی عنوان کرد: منبع و منشاء بیداری سیاسی انسان ها و بشریت و بیداری سیاسی اسلامی و ملت های شرق آسیا همان پیروزی انقلاب اسلامی است که سرآغاز تغییر در سرنوشت است و در این میان موازنه قدرت به نفع ملت های مظلوم چه مسلمان و غیر مسلمان خواهد بود.

صفوی اظهار کرد: پیروزی انقلاب به رهبری امام و ادامه 28 ساله انقلاب توسط آیت الله خامنه ای نقطه آغاز شکست های آمریکا و صهیونیست در منطقه شرق آسیا و در مقیاس جهانی است.  چه کسی تصور می کرد امام حکومت 2500 ساله شاهنشاهی را سرنگون کند و با عنایات خداوند هم انقلاب را و هم 8 سال دفاع مقدس را که جبهه ای جهانی مقابل ایران بودند را به پیروزی برساند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: در پیروزی انقلاب اسلامی قلب های ملت ایران به نور قرآن و عشق و محبت به ولی عصر روشن شد.

صفوی عنوان کرد: چه کسی 40 سال قبل تصور می کرد صهیونیست‌ها امروز به چنین فلاکت و حقارتی بیفتند و کار حزب الله لبنان به جایی برسد که رژیم غاصب صهیونیستی در مرزهای شمالی دیوار بتنی هفت متری در زمین و یک متری تا عمق زمین بکشد تا مبادا مورد تهاجم حزب الله لبنان قرار گیرد.

وی تصریح کرد: چه کسی تصور می‌کرد بعد از پیروزی انقلاب اسلامی جهاد اسلامی و حماس در کرانه باختری و نوار غزه شکل بگیرد و رژیم صهیونیستی را وادار به شکست و استعفای دو تن از وزیرانش کند.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا خاطرنشان کرد: چه کسی فکر می‌کرد پس از سه سال تهاجم وحشیانه سعودی به یمن در نهایت جنگ به دست یمنی‌های مظلوم بیفتد و سعودی را با شکستی مفتضحانه مواجه کند .

وی بیان کرد: آیا مکتب سرمایه داری غرب و فرهنگ لیبرالیسم و فرهنگ های شرق نجات بخش بشریت است با اطمینان می گوییم این مکتب ناب محمدی(ص) است که رهایی بخش بشریت بوده و با ظهور منجی عالم بشریت پرچم عدل را در جهان می گستراند.

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

کاری کنید که نیروی انتظامی در چشم مردم مقتدر، عادل و هوشیار باشد

فرمانده معظم کل قوا در دیدار فرماندهان و مسئولان نیروی انتظامی تاکید کردند:کاری کنید که نیروی انتظامی در چشم مردم مقتدر، عادل و هوشیار باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *