خانه / اخبار / اخبار ورزشی / تراشتگن: مادرید بازیکنان باکیفیتی دارد ولی هدف ما پیروزی در ال کلاسیکو است

تراشتگن: مادرید بازیکنان باکیفیتی دارد ولی هدف ما پیروزی در ال کلاسیکو است

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، بارسلونا و رئال مادرید یکشنبه در دیدار ال کلاسیکو برابر هم قرار خواهند گرفت. مارک آندره تراشتگن دروازه بان بارسلونا که در سال ۲۰۱۴ از مونشن گلادباخ به بارسلونا آمد حالا به جو این دیدار عادت کرده است و جایگاه خوبی را هم در بارسلونا برای خود به دست آورده است.

او در ابتدا درباره حضور در بارسلونا گفت: من در گلادباخ راحت بودم و شرایط خیلی خوبی داشتم. در شهر مورد علاقه خودم بودم و همه چیز برای من خوب بود تا اینکه زوبی زارتا از پیشنهاد بارسلونا برای من گفت و من را قانع کرد تا به این تیم بپیوندم.

دروازه بان آلمانی درباره دیدار با رئال مادرید اضافه کرد: بازی با رئال مادرید شرایط خاس خودش را دراد. درست است که مادرید رونالدو را از دست داده است و شما می توانید تفاوت رئال با و بدون رونالدو را ببینید ولی رئال فقط به این بازیکن خلاصه نمی شود و بازیکنان باکیفیت زیادی در رئال هستند. برنامه ما برای این دیدار کاملا مشخص است. ما نه تنها به برتری در این دیدار فکر می کنیم بلکه متمرکز هستیم تا به بهترین شکل فصل را جلو ببریم.

بارسلونا بعد از برتری در دیدار برابر سویا در صدر جدول لالیگا قرار گرفته است و این در حالی است که رئال مادرید در شرایط خوبی قرار ندارد و در رده هفتم است.

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

۹ حذفی کشتی فرنگی در ۱۰ وزن/ علیاری هم باخت

نمایندگان اوزان۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم ایران نیز از دور رقابت های جهانی مجارستان حذف شدند تا تعداد حذفی های کشتی فرنگی ایران در ۱۰ وزن به عدد ۹ برسد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *