خانه / اخبار / اخبار ورزشی / تدارک ویژه برای ترغیب هواداران/«گوزن‌های قطبی»به فکرشکار پرسپولیس

تدارک ویژه برای ترغیب هواداران/«گوزن‌های قطبی»به فکرشکار پرسپولیس

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر از ژاپن ، دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۹:۳۰ صبح روز شنبه بین تیم های فوتبال پرسپولیس و کاشیما آنتلرز در ژاپن برگزار می شود.

تیم فوتبال پرسپولیس که از روز چهارشنبه در شهر محل برگزاری مستقر شده است، تمریناتش را دنبال کرد و عصر جمعه آخرین تمرین را در ورزشگاه محل برگزاری دیدار روز شنبه زیر نظر برانکو ایوانکوویچ برگزار کرد.

نمایندگان تیم میزبان تصمیم دارند هواداران خود را از سطح شهرهای مختلف ژاپن جمع کرده تا با اتوبوس آنها را به ورزشگاه محل برگزاری بازی برسانند.

باشگاه کاشیما آنتلرز ژاپن که لقب “گوزن های قطبی” را یدک می کشد قرار است اتوبوس هایی را در مناطق یوکوهاما، توکیو و ناریتا به مقصد ورزشگاه کاشیما آره نا قرار دهند.

قرار است تمام هواداران کاشیما در فاصله سه ساعت مانده به آغاز بازی وارد ورزشگاه شوند تا به تشویق تیم خود بپردازند. تاکنون بیش از ۴۰ هزار صندلی برای تماشای بازی دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا فروخته شده است.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

نقش ورزش در کاهش بیماری سرطان

رییس هیات پزشکی ورزشی استان اصفهان می‌گوید افرادی که به فعالیت های ورزشی مشغول هستند تا ۳۰ درصد خطر بروز و ابتلا به سرطان در آن‌ها کاهش می‌یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *