خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در سه استان

برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در سه استان

به گزارش ایسنا، غلامرضا طائبی با اشاره به برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران در روستای نودشه کرمانشاه، گفت: پیرو مذاکرات جمعی از اهالی روستای نودشه شهرستان پاوه و نماینده شهرستان پاوه در مجلس شورای اسلامی مبنی بر ویزیت مصدومین شیمیایی در بمباران‌های دوران دفاع مقدس و همچنین دستور رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در رسیدگی سریع به درخواست اهالی آن منطقه، تیم کمیسیون پزشکی بنیاد متشکل از پنج متخصص داخلی، چشم و پوست، یک پزشک عمومی و دو کارشناس به استان کرمانشاه اعزام و در روزهای سوم و چهارم آبان ماه در روستای نودشه مستقر شد که طبق برنامه‌ریزی به عمل آمده ۳۳۴ نفر از متقاضیان تحت معاینه قرار گرفتند.

وی افزود: کمیسیون پزشکی تعیین‌ درصد نیز در روزهای چهارم و پنجم آبان با حضور هشت متخصص، دبیر و دو کارشناس کمیسیون پزشکی در استان اصفهان تشکیل شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های غیرجنگی توسط متخصصین مربوطه ویزیت شدند.

طائبی با اشاره به برگزاری هفت جلسه کمیسیون پزشکی تعیین درصد، یک جلسه کمیسیون عالی حضوری و دو جلسه کمیسیون بررسی حق پرستاری والدین شهدا در استان تهران گفت: این کمیسیون‌ها در مهرماه با حضور متخصصین، دبیران و کارشناسان این اداره کل در قالب تیم‌های تخصصی برگزار شد و متقاضیان بر اساس نوع مجروحیت و بیماری‌های جنگی توسط متخصصان ویزیت شدند.

وی خاطرنشان: در کمیسیون‌های فوق تعداد ۴۵۵ نفر از جانبازان عزیز مورد معاینه قرار گرفتند و ۲۲۹ پرونده در مورد حق پرستاری والدین شهدا نیز مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

درهای رسانه کی به روی آن‌ها بسته می‌شود؟

وزارت بهداشت و درمان درحالی طی روزهای اخیر برای اعمال ممنوعیت تبلغیات برخی اقلام در رسانه‌ها به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس سازمان صداوسیما نامه ‌نوشته است که این قانون با وجود تصویب در دو سال اخیر، آنچنان که باید از سوی برخی رسانه‌ها جدی گرفته نمی‌شود.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *