خانه / اخبار / اخبار اجتماعی / بررسی نقش استارت آپها در فضای کسب وکار توسط نخبگان شاهد و ایثارگر

بررسی نقش استارت آپها در فضای کسب وکار توسط نخبگان شاهد و ایثارگر

به گزارش خبرگزاری مهر،  اسلام کریمی مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر درباره این نشست گفت: با توجه به اهمیت و نقش شرکت‌های استارت آپی در ایجاد فضای کسب و کار کشور و بررسی روش‌های بهره‌مند شدن جامعه ایثارگری به ویژه نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر از مزایای تأسیس این گونه شرکت‌ها این جلسه تشکیل شد.

کریمی گفت: تعاریف، مفاهیم مورد استفاده و چگونگی ظهور آن در جهان و سپس ایران و همچنین نقش شتاب‌دهنده‌ها در پیشرفت فعالیت‌های استارت آپی با توجه به انواع و ماهیت آنها توسط اعضای شرکت کننده مطرح و درباره آن به بحث و تبادل نظر شد.

وی ادامه داد: طراحی و در نظر گرفتن مدل و الگوهای منطقی و علمی با بهره‌برداری از آخرین تجربیات و یافته‌های بین‌المللی و داخلی در زمینه فعالیت‌های استارت آپ ها توسط جامعه ایثارگری از مصوبات این نشست بود که مورد تأکید اعضای شرکت کننده قرار گرفت.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

هنوز خبری از موج آنفلوآنزا نیست

رییس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت بروز و شیوع آنفلوآنزا در کشور، گفت: خوشبختانه هنوز موج نخست آنفلوآنزا شروع نشده، اما با سردتر شدن هوا باید منتظر همه‌گیری آنفلوآنزا باشیم و بر همین اساس رعایت نکات بهداشتی بسیار اهمیت دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *