خانه / اخبار / اخبار اقتصادی / بانک انصار به یکی از سودآورترین بانک‌های کشور تبدیل شده است

بانک انصار به یکی از سودآورترین بانک‌های کشور تبدیل شده است

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، در این همایش ابراهیمی طی سخنانی با اشاره به تأثیر ذخایر معنوی و ارزشی بانک‌انصار در موفقیت آن گفت: ایمان، سلامت و توانمندی حرفه‌ای، بانک انصار را به دومین بانک سودآور کشور تبدیل کرده است.

ابراهیمی تقوای الهی، مجاهدت و تعهد را از عوامل عمومی و رفتار حرفه‌ای و سیاست‌های پیشگیرانه را نیز از  عوامل تخصصی پیشرفت های حوزه حقوقی این بانک دانست و افزود: در سایه تلاش، زحمات و مراقبت‌های اداره‌کل حقوقی، بانک انصار، بدون مساله و حاشیه مسیر تحول خود را دنبال می‌کند.

وی با برشمردن تلاش‌های مجاهدانه همکاران بانک انصار تصریح کرد: امروز بانک انصار در تراز انقلاب اسلامی و یکی از موفق‌ترین بانک‌های کشور است و موفقیت‌های بانک انصار محصول تلاش‌ همه مدیران و کارکنان متعهد است.

ابراهیمی در پایان با تشریح موضوعات مختلف و مرتبط با حوزه حقوقی بانک انصار از جمله مدیریت املاک تملیکی، املاک مازاد، مطالبات معوق و لزوم رعایت جنبه های انسانی در تعاملات با مردم تصریح کرد: با همان روحیاتی که شما را تا امروز به اینجا رسانده است، به جلو بروید بی‌تردید خدای متعال همانند گذشته بزرگترین حامی شماخواهد بود؛ باید از حداکثر پتانسیل خود برای درست عمل‌کردن در شرایط جدید بصورت حرفه‌ای استفاده کنید.

وی درخواست کرد شبکه ای از وکلای متعهد و دین‌باور ایجادکنید تا به هنگام اجرای قانون، ملاحظات انسانی را از یاد نبرند؛شرایط وحال محرومین و معسرین را مراعات کنید؛ زیرا بانک انصار ارزش‌های الهی و انسانی را هیچ گاه نادیده نمی‌گیرد و ما در هر شرایط و وضعیتی بایستی از محرومین و مستضعفین حمایت کنیم و پیگیری های حقوقی و دفاع از حقوق بانک بایستی با ملاحضه شرایط عمومی کشور و مردم انجام شود.

شایان ذکر است، این گردهمایی دو روزه با هدف تبیین سیاست های تحولی بانک در تهران تشکیل شد.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

تحریم‌های جدید آمریکا علیه دو مقام بانک مرکزی ایران به بهانه ارسال نفت به سوریه

دولت آمریکا اعلام کرد اقداماتی را برای ممانعت از ارسال میلیون ها بشکه نفت ایران به سوریه از طریق یک شبکه ایرانی روسی انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *