خانه / اخبار / اخبار ورزشی / باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت‌اللهی/ کلمنت: به خانه نمی‌روم!

باز شدن درهای خروجی به روی سرمربی تیم سعید عزت‌اللهی/ کلمنت: به خانه نمی‌روم!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت ولز آنلاین، پائول کلمنت در واکنش به اخبار رسانه‌های ورزشی انگلیس مبنی بر تهدید جایگاهش در راس کادر فنی تیم فوتبال ردینگ و آینده کاری‌اش می‌گوید: می‌دانم که باید در مقام سرمربی مسئولیت نتایج را بپذیرم و من آخرین نفر هم نیستم. ارتباط بسیار نزدیک و تنگاتنگی با مدیر ورزشی باشگاه ردینگ دارم و خیلی به ما کمک می‌کند. همواره حمایت باشگاه از خودم را  احساس کردم و می‌خواهند که من و بازیکنانم بهترین عملکرد را در زمین بازی داشته باشیم اما باید توجه داشته باشید برخی چیزها دیگر از دستان من هم خارج است.

سرمربی تیم ردینگ ادامه داد: به خانه نمی‌روم و نگرانی هم ندارم. بیشتر نگرانی من انتخاب بازیکنان و تاکتیک تیمی برای بهترین بازی است. این چیزها در کنترل من قرار دارند اما اگر بخواهم درباره موارد دیگری فکر کنم کار اصلی خودم که بهبود فنی تیم ردینگ است از دست خواهد رفت. تصمیم اخراج من در اختیار باشگاه ردینگ است و می‌توانند آن را اتخاذ کنند. می‌توانند بگوید دیگر بس است و باید چیزی را تغییر دهیم. 

تیم ردینگ شب گذشته در غیاب سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی که مصدوم است نهمین شکست فصل جاری چمپیونشیپ انگلیس را با نتیجه 2 بر صفر برابر تیم سوانسی پذیرا شد. این تیم با 12 امتیاز رتبه بیست‌ودوم جدول رده‌بندی 24 تیمی چمپیونشیپ انگلیس را در اختیار دارد که منطقه سقوط به دسته پایین‌تر محسوب می‌شود.

چمپیونشیپ انگلیس| نهمین شکست ردینگ در غیاب سعید عزت‌اللهی

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

تغییرات زیاد به استقلال لطمه زده است/ شفر نیاز به یک دستیار دارد

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: تغییرات زیادی که در ترکیب آبی پوشان صورت می گیرد این تیم را از اهدافش دور کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *