خانه / اخبار / اخبار اقتصادی / بازنشسته‌ای جایگزین مدیر بازنشسته شرکت ملی نفت می شود؟

بازنشسته‌ای جایگزین مدیر بازنشسته شرکت ملی نفت می شود؟

– اخبار اقتصادی –

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، اخبار غیررسمی از ارائه پیشنهاد بیژن زنگنه وزیر نفت برای تصدی پست مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران به مسعود کرباسیان وزیر سابق امور اقتصادی و دارایی حکایت دارد و شنیده ها حاکی از پذیرش این پیشنهاد از سوی کرباسیان است.

اگرچه هنوز هیچ حکم رسمی با امضای زنگنه برای مدیرعاملی شرکت ملی نفت ایران صادر نشده و حتی برخی خبرها از پیشنهاد زنگنه به آخوندی وزیر سابق راه و شهرسازی برای تصدی این پست و مخالفت دولت با صدور حکم برای آخوندی حکایت دارد؛ اما در صورت صدور حکم از سوی زنگنه برای کرباسیان، وزیر نفت یک بازنشسته را جایگزین مدیر بازنشسته شرکت ملی نفت ایران کرده است.

شنیده های تأیید نشده از وزارت نفت حاکی از انتخاب کرباسیان وزیر سابق امور اقتصاد و دارایی به عنوان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، محسن دلاویز مدیر عامل فعلی شرکت بهینه سازی مصرف سوخت به عنوان مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران و فرناز علوی مدیر برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی است.

 

منبع : خبرگزاری تسنیم

همچنین ببینید

کارگران ساختمانی هم سبد حمایتی دولت را دریافت می‌کنند

وزیرکار با اشاره به اینکه جزئیات طرح و نحوه توزیع مرحله دوم سبد حمایتی توسط سازمان برنامه و وزارت اقتصاد تعیین می شودگفت: در مرحله سوم کارگران ساختمانی و اقشار آسیب‌پذیری که حداقل دستمزد را می‌گیرند در دستور کارهستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *