خانه / اخبار / اخبار فرهنگی / آیین اختتامیۀ چهارمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا برگزار می‌شود

آیین اختتامیۀ چهارمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر، در این مراسم که پیشکسوتان و استادان بنام حوزۀ علوم انسانی چون استاد احمدسمیعی گیلانی، مقصود فراستخواه، عباس بازرگان، اسماعیل منصوری لاریجانی،  سهیلا شهشهانی و دکتر داود فیرحی در آن حضور خواهند داشت ۳ اثر برگزیده و ۱۳ اثر شایستۀ تقدیر این جشنواره که از بین حدود هزار اثر ارسالی انتخاب شده اند، معرفی شده و به پدید آورندگان این آثار جوایز نقدی و لوح تقدیر با امضای وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فن آوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهدا خواهد شد.

گفتنی است امسال هم چون سال قبل، جایزۀ قلم برتر جشنوارۀ دهخدا به یکی از استادان با سابقۀ علوم انسانی که آثار وی به لحاظ کیفیت و کمیت در سطح بالایی باشد اهدا می شود.

شایان ذکر است دبیرخانۀ دائمی جشنوارۀ نشان دهخدا در انتشارات علمی و فرهنگی شکل گرفته و شورای سیاست گذاری آن متشکل از نمایندگان وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، علوم، تحقیقات و فن آوری، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، خانۀ کتاب و انتشارات علمی و فرهنگی است.

آیین اختتامیۀ چهارمین دورۀ جشنوارۀ نشان دهخدا روز سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵ تا ۱۷ در سالن جابربن حیان دانشگاه تربیت مدرس برگزار می شود.

منبع : خبرگزاری مهر

همچنین ببینید

انسان بی‌نقص برای سومین بار به کتابفروشی‌ها آمد

کتاب «انسان بی‌نقص» نوشته مایکل سندل با ترجمه افشین خاکباز توسط نشر نو به چاپ سوم رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *