خانه / اخبار / اخبار بین الملل / آنکارا: سعودی‌ها دستگاه اطلاعاتی ما را مسخره کرده‌اند

آنکارا: سعودی‌ها دستگاه اطلاعاتی ما را مسخره کرده‌اند

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، یاسین آکتای، از مشاوران رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: توضیحات عربستان درباره درگیری میان جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار مخالف سعودی با ۱۵ تن در داخل کنسولگری ریاض در استانبول پذیرفتنی نیست. خاشقجی ۶۰ ساله تنها و بی‌دفاع در مقابل ۱۵ مبارز جوان ماهر؛ این چه مبارزه‌ای است؟!

وی که از دوستان نزدیک خاشقجی نیز بوده، ادامه داد: عربستان هیچ جنبه‌ای از آنچه را که ما بر اساس اطلاعات به دست آوردیم، توضیح نداده و حتی باعث مطرح شدن سوالات بیشتری هم شده است. هرچه بیشتر فکر می‌کنیم،  بیشتر به نظر می‌رسد که دستگاه اطلاعاتی ما به سخره گرفته شده است.

آکتای همچنین گفت، ولیعهد عربستان با حمله به ترکیه به انتقادها پاسخ داده است. او ادامه داد: رسانه‌های عربستان درباره نامزد خاشقجی، دوست او و حتی خود من مطالب نامیدکننده‌ای منعکس کرده‌اند. ادعای وقوع درگیری در ماجرای قتل خاشقجی سناریویی است که عجولانه مطرح شده و واضح است که تمامی جزئیات آن به زودی مشخص می‌شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا

همچنین ببینید

واکنش ظریف به تیراندازی «پیتزبرگ» آمریکا

وزیر امور خارجه ایران روز دوشنبه به تیراندازی دو روز پیش در شهر «پیتزبرگ» در ایالت «پنسیلوانیا» آمریکا واکنش نشان داد و آن را محکوم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *